Kaip išsirinkti tobulą sijoną pagal savo kūno tipą

Moters gyvenime sijonas yra kažkas ypatingo, nes jame ji jaučiasi kaip princesė! Jį galima dėvėti tiek darbui, tiek laisvalaikiui. Net žiemą galite vaikščioti su gražiu sijonu, svarbu tik teisingai pasirinkti. Deja, daugelis moterų nemoka pasirinkti tinkamo sijono pagal savo kūno tipą. Štai keletas patarimų!

Kaip teisingai atlikti matavimus?

Kad matavimai būtų teisingi, turėtumėte dėvėti apatinius. Kai matuosite, juosta neturėtų jūsų spausti ir taip pat neturėtų pakabinti, kitaip jūs patirsite diskomfortą, kai ateityje būsite sijonu. Kiek ilgis turėtų būti jūsų sijonas, priklauso nuo jūsų ūgio.

Taigi, mes ieškome ploniausios juosmens srities (OT), o skrandis turėtų būti atsipalaidavęs. Klubai turėtų būti matuojami labiausiai matomose vietose (OB). Galiausiai, sijono ilgis, tai priklauso nuo to, ko norite (DU).

Apsvarstykite sijonų tipus:

  1. Pieštuko sijonas. Šis sijonas puikiai tinka smėlio laikrodžio figūrai. Tai suteiks jūsų formoms geriausią išvaizdą.
  2. A formos sijonas. Moterims, turinčioms trikampio figūrą, rekomenduojame pasirinkti A formos sijoną.
  3. Aukštas juosmens sijonas. Geriausia, kad šis sijonas tiks obuolio figūrai. Aukštas juosmuo bus paryškintas, todėl jūsų pilvas nebus matomas.
  4. Sijonas-metai. Ar esate gražių didelių klubų savininkas? Tada tai yra jūsų sijonas. Jei sijono apačioje pasirinksite tinkamą plotį, tai suteiks lieknumo.

Kaip išsirinkti sijoną žiemai?

Klasikinis pieštukų sijonas ir vilnonės A formos sijonai taps 2021 m. Rudens-žiemos tendencija, todėl galite saugiai įsigyti vieną iš šių. Renkantis madingą vilnonį sijoną, turite atsižvelgti į vieną taisyklę – paprastumas yra būtina grožio sąlyga!

Patariame įsigyti metalinės spalvos sijoną ir būti tikri, kad būsite madingiausia! Galų gale, ši spalva dabar yra tendencija. O pagal dizainerių prognozes, tai neišeis iš mados tik 2021 metų pabaigoje.

Sėkmės pasirinkus!